Firma Samsung Electronics Polska otworzyła w Warszawie Showroom B2B

18 czerwca firma Samsung Electronics Polska otworzyła w Warszawie Showroom B2B. Prezentowane w nim będą najbardziej zaawansowane rozwiązania dla biznesu, dedykowane m.in. dla branż takich, jak edukacja, hotelarstwo, centra dyspozycyjne czy bankowość.Showroom Samsung B2B to wyjątkowe miejsce, w którym można zapoznać się z najnowszą ofertą rozwiązań przeznaczonych dla segmentu biznesowego, niedostępną w zwykłych sklepach. W Showroomie na stałe dostępni będą fachowi konsultanci, których rolą będzie nie tylko doradzanie klientom w zakresie wyboru sprzętu, ale przede wszystkim ukazanie pełnej jego funkcjonalności poprzez prezentację kompletnych rozwiązań dedykowanych dla poszczególnych branż. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdują się też takie, które już wdrożono w handlu, hotelarstwie czy edukacji.

Zróżnicowane portfolio, które będzie dostępne w Showroomie Samsung B2B zawiera między innymi rozwiązania dotyczące druku, telewizji hotelowej, cyfrowej klasy oraz wielkoformatowych ścian wizyjnych.

Showroom B2B, który dzisiaj otwieramy, jest namacalnym dowodem na zmiany zachodzące w polskim biznesie, który stale się unowocześnia i zgłasza coraz większy popyt na zaawansowane technologie. Jest to także wyraźny sygnał podkreślający pozycję Samsunga jako czołowego dostawcy rozwiązań biznesowych oraz wyznacznik kierunku, w którym chcemy podążać, rozwijając kanał sprzedaży B2B, który zyskuje na znaczeniu i staje się motorem wzrostu firmy – powiedział Paweł Ziemiński, Sales Division Director w Samsung Electronics Polska.

Samsung B2B Showroom znajduje się w budynku biurowym New City przy ulicy Marynarskiej 15 w Warszawie. Będzie wykorzystywany do spotkań biznesowych oraz szkoleń.