Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Skupienie się na produkcji opakowań w branży jubilerskiej przyczyną sukcesu! | Polski JubilerSkupienie się na produkcji opakowań w branży jubilerskiej przyczyną sukcesu!

Westpack to duńska firma, której 60-letnie doświadczenie w branży jubilerskiej i zegarmistrzowskiej gwarantuje wysoką jakość, szeroki asortyment o bogatej kolorystyce i oryginalnym wzornictwie, co w połączeniu z konkurencyjnymi cenami zadowala nawet najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Od maja 2007 roku Westpack oferuje swoje produkty również na rynku polskim.

Westpack to nie tylko opakowania jubilerskie ale również  ekspozytory, kasety jubilerskie, opakowania składane, torebki, sakiewki, karty podarunkowe, kuferki, cenówki, papier do pakowania, artykuły ozdobne oraz środki do pielęgnacji biżuterii.