Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

60 urodziny Westpack! | Polski Jubiler


60 urodziny Westpack!

W tym roku firma Westpack obchodzi swoje sześćdziesiąte urodziny. Z tej okazji przygotowała dla swoich klientów wiele niespodzianek.

pj-2013-03-06

Westpack to duńska firma, której 60-letnie doświadczenie w branży jubilerskiej i zegarmistrzowskiej gwarantuje wysoką jakość. Szeroki asortyment o bogatej kolorystyce i oryginalnym wzornictwie w połączeniu z konkurencyjnymi cenami zadowala nawet najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Westpack to nie tylko opakowania jubilerskie, ale również ekspozytory, kasety jubilerskie, opakowania składane, torebki, sakiewki, karty podarunkowe, kuferki, cenówki, papier do pakowania, artykuły ozdobne oraz środki do pielęgnacji biżuterii. W kwietniu 2013 Westpack otrzymał certyfikat FSC , który jest najbardziej znanym certyfikatem przyznawanym wyrobom z drewna i papieru.