Nowości Baselworld

pj_2008_06-31.jpgCertina DS Podium Valgranges Najnowszy chronograf Certiny DS Podium Valgranges wyróżnia się 44-milimetrową kopertą i mechanizmem automatycznym ETA Valgranges, który został zaprojektowany specjalnie do wykorzystania w zegarkach o dużych kopertach. Inne jego cechy to: przezroczysty dekiel, koperta wykonana ze stali, system DS, szafirowe szkiełko z obustronną powłoką antyrefleksyjną i skala tachometru. Zegarek dostępny jest w wersji z paskiem lub bransoletą.


Tissot - Heritage 2008 Heritage 2008 to limitowana do 3333 sztuk reedycja automatycznego zegarka Tissot z roku 1944: stalowa lub złota koperta, przezroczysty dekiel oraz identyczna z oryginałem tarcza w dwóch odcieniach srebra o satynowanej fakturze. Szkiełko i tarcza lekko wypukłe, logo kolekcji Heritage na tarczy i nowocześnie stylizowanym skórzanym pasku, w kolorze czarnym lub brązowym. Mechanizm automatyczny z oficjalnym certyfikatem COSC.

pj_2008_06-55.jpg
[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl