Banki coraz zacieklej walczą o przedsiębiorców

Tylko w kwietniu z nowymi kampaniami i ofertami wystąpił
Raiffeisen Bank Polska, ING Bank Śląski, AIG Bank Polska,
Dominet Bank, Millennium i Bank DnB NORD


Reklamowane są zarówno lokaty, jak i kredyty. Banki zachęcają przede wszystkim ułatwieniami w pozyskiwaniu bieżącego finansowania, szybką obsługą i wysokością pożyczek bez zabezpieczeń. Raiffeisen Bank Polska chwali się, że decyzję kredytową podejmuje w ciągu 48 godzin, a Bank DnB NORD zapewnia, że udzieli 100 tys. pożyczki w 1,5 godziny.

Pożyczkę damy szybko
"Rozwijaj się", pod takim hasłem Raiffeisen Bank Polska prowadzi kampanię reklamową oferty przeznaczonej dla małych firm. Nowy pakiet obejmuje produkty kredytowe i jest przeznaczony dla przedsiębiorstw, których roczne obroty nie przekraczają 20 mln zł. Największą zaletą oferty jest możliwość uzyskania kredytu o wartości do 1 mln zł bez zabezpieczeń i podjęcie decyzji kredytowej w 48 godzin.


Jan Czeremcha, wiceprezes zarządu odpowiedzialny za pion bankowości korporacyjnej nie ukrywa, że dzięki nowej ofercie bank zamierza wzmocnić pozycję w segmencie małych przedsiębiorstw.
Szybką pożyczką rozwojową, którą można przeznaczyć na dowolny cel, kusi również Bank DnB NORD. Obiecuje również, że decyzję kredytową podejmie w ciągu 1,5 godziny, a pieniądze będą do odebrania już po 24 godzinach w dowolnej formie.

Może to być linia kredytowa w rachunku bieżącym lub limit na karcie kredytowej VISA Bisenes Port.
Finansowanie jest więc jeszcze szybsze niż w Raiffeisenie, ale wysokość kredytu znacznie niższa - maksymalnie 100 tys. zł. O pożyczkę mogą się ubiegać przedsię [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Ewa Bednarz