Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

„BURSZTYNOWE RZEMIOSŁO” 2013 | Polski Jubiler


„BURSZTYNOWE RZEMIOSŁO” 2013

Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Złotników i Jubilerów „BURSZTYNOWE RZEMIOSŁO” 2013. W kategorii juniorzy „Szczęśliwa 13-stka” Komisja postanowiła przyznać: I miejsce za pracę „Tort” pierścionek – Martynie Nierzwickiej, II miejsce za pracę „Szczęśliwa godzina” – Alicji Falkowskiej, a III miejsce za pracę „Dżokej” – Alicji Ziental.

W kategorii seniorzy „150-ta rocznica Powstania Styczniowego” Komisja postanowiła przyznać pierwsze miejsce za pracę „Militarnik Powstańczy” Remigiuszowi Kokosińskiemu a drugie miejsce za pracę „Tabakiera” Tomaszowi Boldzie. W kategorii „Biżuteria patriotyczna” – wykonanie techniką tradycyjną, pierwsze miejsce otrzymał Piotr Musiał za pracę „Pierścień paradny”, drugie miejsce otrzymał za „Relikwiarz Jana Pawła II” Jan Krzysteczko, a trzecie za pracę „1 VIII 1944 Pamiętamy” Maciej Ziemliński. W kategorii „Biżuteria patriotyczna” – wykonanie metodą komputerową 3D z użyciem bursztynu pierwsze miejsce za pracę „Bóg, Honor, Ojczyzna” otrzymał Waldemar Wroński a drugie miejsce za pierścionek „Moje serce, moja Polska” otrzymał Cyprian Chorociej.