Luksusowa bursztynowa biżuteria

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym polska biżuteria z bursztynem znajduje swoich zwolenników zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Bursztynowa biżuteria eksportowana jest do krajów Unii Europejskiej, ale także do Chin, Indii czy Stanów Zjednoczonych. Promocyjne działania polskiego rządu sprawiają, że „skarb Bałtyku” jest rozpoznawalny i chętnie kupowany.

Zainteresowanie polskim wzornictwem rośnie. Projektanci biżuterii z bursztynem starają się zaskakiwać odbiorców niekonwencjonalnymi rozwiązaniami, co sprawia że ich obiekty są nie tylko chętnie kupowane, ale wręcz poszukiwane przez klientów salonów jubilerskich na całym świecie.

pj-2013-01-32

 

Bursztynowa biżuteria dla luksusowej kobiety

Przyjęło się, że biżuteria z bursztynem to przede wszystkim biżuteria srebrna. Jeszcze do niedawna ten rodzaj biżuterii najchętniej kupowany przez osoby starsze, jednak w ciągu kilku ostatnich lat sytuacja ta powoli zmienia się. Srebrną biżuterię w naszym kraju coraz chętniej kupują kobiety poniżej 40 roku życia. – Bursztynowa biżuteria przestaje być utożsamiana z biżuterią przeznaczoną dla starszych osób zauważa Julian Krzyżak, jubiler. – Młode osoby, chcące się wyróżniać, posiadać biżuterię autorską, sięgają po srebro z bursztynem – dodaje. Niewątpliwie wpływ na taki stan rzeczy ma postawa polskich projektantów, którzy od dłuższego czasu przełamują stereotypy i umieszczają bursztyn w niecodziennej [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej