Srebro w hurcie na najwyższym poziomie

Największą liczbą klientów w czasach kryzysu mogą poszczycić się hurtownie biżuterii srebrnej. Preferencyjne warunki sprzedaży, upusty dla stałych klientów oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom sprawia, że właściciele hurtowni nie muszą obawiać się stagnacji na rynku.

pj-2013-01-23

Dzięki stałemu zainteresowaniu biżuterią srebrną w polskich salonach jubilerskich, a także eksportowi biżuterii na zachód Europy, hurtownicy biżuterii srebrnej mogą poszczycić się dobrymi wynikami finansowymi a także, co wydaje się interesujące z punktu widzenia branży, niekonwencjonalnym wzornictwem.

 

Przede wszystkim klient

- W hurtowniach srebrnej biżuterii każdy właściciel salonu jubilerskie znajdzie dla siebie to czego szuka – mówi Michał Krzekowiak, pracownik hurtowni srebra z Nadarzyna. – Biżuteria oferowana w hurtowniach jest nie tylko pełnowartościowa i stworzona według trendów, ale także w pełni dostosowana do możliwości finansowych klientów – dodaje. Oferta hurtowni srebrnej biżuterii jest niezwykle bogata, począwszy od srebrnych półfabrykatów a skończywszy na pozłacanych kompletach biżuterii autorskiej. – W większości hurtowni istnieje możliwość zamówienia serii biżuterii autorskiej czy wykonania biżuterii pod konkretne zamówienie klienta – mówi Michał Krzekowiak. – Zmieniający się rynek wymusił na właścicielach koniecznoś [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej