Wyjątkowy jubileusz

Inhorgenta Munich odbywać się będzie od 22 do 25 lutego. Jedna z najważniejszych międzynarodowych imprez targowych będzie w tym roku obchodziła wyjątkowy jubileusz: 40-lecie istnienia.

pj-2013-01-17

 

Targi przyciągają co roku około 1200 wystawców i ponad 30 000 branżowych kupców z całego świata. Swoim zakresem targi obejmują wszystkie segmenty branży jubilerskiej: biżuterię i zegarki z metali szlachetnych, kamienie szlachetne, biżuterię designerską i lifestylową, maszyny, narzędzia i opakowania jubilerskie oraz rozwiązania marketingowe. Hala B2 przeznaczona jest na biżuterie premium – tu znajdziemy najbardziej renomowane marki, biżuterię ze szlachetnych kruszców: platyny i złota z diamentami, perłami i innymi kamieniami szlachetnymi.

pj-2013-01-18Hale B2 i B3 określane są jako lifestylowe i są jednymi z najczęściej odwiedzanych – dotyczą bowiem dynamicznie rozwijającego się segmentu biżuterii markowej ściśle związanej z modą i obecnymi trendami oraz modułowej. W hali B2 znajduje się ponadto odrębny obszar poświęcony obrączkom ślubnym i partnerskim. C1 nazywana jest halą kamieni. Jeśli ktoś szuka diamentów, rubinów, szmaragdów czy jakichkolwiek innych kamieni szlachetnych to koniecznie powinien odwiedzić właśnie to miejsce. Hala C2 jest najbardziej znanym w branży synonimem nowoczesnego i awangardowego wzornictwa i najlepszej biżuterii autorskiej. To właśnie w C2 spotykają się galerie z całego świata i renomowane sklepy jubilerskie w poszukiwaniu nowości i oryginalnych wzorów. Zlokalizowane są tam także platformy grupujące młodych projektantów: Brand New–New Brand, Forum Innovation oraz Forum Silversmith’s poświęcone użytkowym obiektom ze srebra.