Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Zegarek dla aktywnych | Polski Jubiler


Zegarek dla aktywnych

Rok 2013 marka zegarków Atlantic rozpoczyna mocnym uderzeniem, wprowadzając na rynek nową odsłonę sportowej linii zegarków Searock. W ofercie po raz pierwszy pojawiły się modele zegarków z gumowym paskiem.

Zegarki z linii Atlantic Searock charakteryzuje mocny, sportowy design. Efekt taki osiągnięto dzięki zastosowaniu masywnego pierścienia w połączeniu z paskiem wykonanym z gumy. Takie rozwiązanie to zupełna nowość wśród zegarków marki Atlantic. Ponadto cieszy się ogromną popularnością wśród mężczyzn, którzy na co dzień lubią sportowy styl i potrzebują zegarków wygodnych i odpornych na zabrudzenia. Atlantic Searock należy do rodziny szwajcarskich chronografów, które niezwykle precyzyjnie odmierzają czas zabieganym mężczyznom. Datownik umieszczony między indexem 4 i 5 godziny, przełamuje klasyczny design i nadaje ciekawego wyglądu.

pj-2013-01-15

Kolorem przewodnim każdego zegarka z nowej kolekcji jest czerń. Jednak w zależności od modelu kolor bazowy połączono ze srebrem i czerwienią. Modele z linii Atlantic Searock będą idealnym dopełnieniem zarówno casualowych jak i sportowych stylizacji. Szczególnie polecane odważnym mężczyznom lubiącym kontrastowe połączenia. Ceny modelu Atlantic Searock ze stalową kopertą to 2 280 zł.