Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Platforma internetowa | Polski Jubiler


Platforma internetowa

1 marca odbędzie się oficjalna premiera unikatowej platformy internetowej do obrotu kruszcami metali szlachetnych – Argento Trade.

Argento to opatentowany, wyjątkowy system zawierania transakcji z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań informatyczno-technologicznych, będący wielomiesięcznym wysiłkiem międzynarodowej grupy ekspertów. Na początek firma proponuje dwa modele obrotu granulatem srebra: sprzedaż bezpośrednią do Argento oraz zupełną nowość – zawieranie transakcji kupna i sprzedaży pomiędzy innymi uczestnikami rynku korzystając z platformy Argento Trade. W kolejnym etapie spółka zamierza wprowadzić do obrotu złoto, platynę i pallad.