Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Pukają do bram luksusu. Prestiż coraz bliżej | Polski Jubiler
Pukają do bram luksusu. Prestiż coraz bliżej

Firma Harry Winston sprzedała grupie Swatch swój pion luksusowych zegarków i biżuterii. Jest to transakcja warta 750 mln dolarów w gotówce, która spowoduje rozszerzenie oferowanej przez szwajcarskiego producenta zegarków gamy artykułów luksusowych. Kanadyjska grupa natomiast będzie dzięki niej mogła skoncentrować się na swych kopalniach diamentów.

 

Zawarta w poniedziałek 14.01.2013 umowa unieważnia dokonaną w 2004 r. przez grupę Harry Winston akwizycję, która uczyniła z tej firmy - odkrywcy kanadyjskiej kopalni diamentów Diavik, kontrolowanej obecnie przez Rio Tinto – potentata w dziedzinie wydobycia diamentów i rynku jubilerskiego.

 

 Czytaj więcej na onet.pl