Czas karnawału By dziubeka

W karnawale biżuteria powinna ostentacyjnie zwracać uwagę. W tym sezonie dodatki wiodą prym! Duże pierścionki w rozmiarze XXL z kryształkami to nowość w kolekcji Moulin Rouge marki By dziubeka. Wybierz dla siebie pierścień w najmodniejszym zestawieniu złota z czarnym kryształem i  poczuj się jak barokowa księżna. A jeśli zamiast baroku bliżej Ci do stylu dworskiego to załóż delikatną obrączkę w kolorze łososiowym z białymi kryształkami, a na palcu obok masywny pierścień w tym samym odcieniu - wrażenie gwarantowane.

 


 

Twoim ulubionym biżuteryjnym dodatkiem są wisiorki? W nowościach kolekcji Moulin Rouge znajdziesz wzory stworzone z myślą o karnawałowym szaleństwie. Motyw zegara, dyskotekowej kuli, gwiazdki, podkówki czy serca - wybór należy do Ciebie. Długie wisiorki sprawdzą się w zestawieniu z wełnianymi swetrami i prostymi fasonami sukienek.

 


            Zimą postaw na kolczyki. To jedyna biżuteria, którą zawsze widać, bez względu na to, czy otulona ciepłym płaszczem spacerujesz po śniegu, czy bawisz się na klubowej imprezie. Wzór kolczyków dobierz do owalu twarzy. W nowościach By dziubeka znajdziesz zarówno owalne przekówki z kryształkami jak i romantyczne wiszące kolczyki z motywem serduszek.


            Pamiętaj, że najmodniejsza biżuteria jest w tym sezonie okazała, błyszcząca i spektakularna. Modne wisiorki, wyraziste pierścionki i lśniące blaskiem kryształków kolczyki znajdziesz ją w kolekcji Moulin Rouge. Sięgnij po nią, a wyróżni Cię z tłumu, a nawet najprostszej stylizacji nada modowego szyku.