Biżuteria na fotografii

Osoby, chcące kupić kamienie szlachetne lub biżuterię za pośrednictwem internetu powinny dysponować możliwie najpełniejszą wiedzą. A sprzedawca zobowiązany jest nam ją zapewnić.

  

Kamienie szlachetne muszą zachwycać. Nie dziwi zatem konieczność zamieszczania możliwie najdokładniejszych i najprecyzyjniejszych zdjęć, na podstawie których klient może wyrobić sobie zdanie na temat kamienia czy biżuterii oraz poznać jego walory estetyczne.

 

Odpowiednie zdjęcie

Obraz wyrazi więcej niż tysiąc słów. To stare powiedzenie ma przełożenie także na sprzedaż kamieni szlachetnych. Jest niezwykle aktualne w przypadku sprzedaży za pośrednictwem sieci. Niestety przyglądając się ofertom sprzedaży kamieni szlachetnych w sklepach internetowych można stwierdzić, że większość ze zdjęć robiona jest przez amatorów. – W Polsce nie przykłada się należytej wagi do jakości zdjęcia produktu, jaki chcemy sprzedać – mówi Mikołaj Fijałkowski, fotograf. – Zjawisko to szczególnie widoczne jest w przypadku zdjęć biżuterii i kamieni szlachetnych – dodaje. Potencjalni kupcy często rezygnuj [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej