Francja i tajemnicza Polska

pj_2008_03-62.jpgChoć Polacy praktycznie nie mają kontaktu z francuskim rynkiem jubilerskim, jest on bardzo interesujący. W Paryżu obywają się dwie najistotniejsze imprezy biżuteryjne, każda ma zupełnie inny profil, innych wystawców i zwiedzających. Oba wydarzenia targowe oddają zasadniczy podział francuskiego rynku


Moda przede wszystkim - Eclat de Mode

Tegoroczne wydanie styczniowych targów Eclat de Mode organizowane przez Bijorhca Paris - dowiodły, że są jednym z najważniejszych wydarzeń na rynku biżuterii fashion w Europie, a nawet na świecie.

Na 16400 metrach kw. powierzchni wystawienniczej połowa z 406 stoisk należała do zagranicznych projektantów biżuterii. Wobec ubiegłego roku wzrosła liczba kupców zagranicznych, którzy przybyli do Paryża w celu zawarcia kontaktów i umów. Tak samo odnotowano większe międzynarodowe zainteresowanie ze strony zwiedzających, z 92 krajów włącznie - przede wszystkim Włoch, Hiszpanii i Belgii. - Eclat de Mode nie należy do kategorii HBJO (Zegarki - Bizuteria - Jubilerstwo), lecz specjalizuje się w biżuterii fashion - podkreśla Carol Rameil, szef marketingu Eclat de Mode.

html>
[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl