Jesienna impreza targowa – optymistyczna dla branży

Podczas 13. edycji targów biżuterii i zegarków Złoto Srebro Czas w Warszawie swoje nowości prezentowało 300 wystawców, w tym 15 zagranicznych z Włoch, Turcji, Czech, Danii, Niemiec, Grecji, Belgii i Litwy.

  

W Warszawie od 5 do 7 października odbyły się największe w Polsce targi jubilerskie, które okazały się bardzo udane dla wystawców i gości. Zarówno jedni, jak i drudzy zakończyli targi w dobrych, optymistycznych nastrojach i z uzasadnioną nadzieją na udany nadchodzący sezon świąteczny.

Oferta wystawców

Na targach można było zaopatrzyć się w biżuterię srebrną i złotą. Kolekcje zaproponowane podczas jesiennej imprezy wpisywały się w najnowsze trendy mody jubilerskiej. Szczególną popularnością cieszyła się duża biżuteria. Klienci najchętniej kupowali kosztowności z ażurowymi zdobieniami i kolorowymi kamieniami. Dużą popularnością cieszyła się biżuteria designerska, którą na targach oferowali czołowi polscy artyści. Kolekcje zaprezentowane przez projektantów zachwycały kreatywnością. Oczywiście poza biżuterią na targach można było takż [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl