Story MAN by Kranz&Ziegler – biżuteria, która podkreśli indywidualność każdego mężczyzny

Story MAN by Kranz&Ziegler to oryginalna seria skórzanych bransolet i zawieszek stworzona specjalnie z myślą o mężczyznach. Dedykowana nie tylko panom, którzy śledzą najnowsze trendy i doskonale zdają sobie sprawę jak wielki wpływ na ich indywidualność mają właściwie dobrane dodatki, ale również tym, którzy nadal poszukują własnego stylu. Nic tak nie przyciąga wzroku kobiet jak zadbany facet z odpowiednio dobraną biżuterią.

 

 

Teraz także mężczyźni chcą wyglądać modnie i oryginalnie. Kolekcja męska Story by Kranz&Ziegler odpowiada na ich potrzeby i oferuje szeroki wybór modeli bransolet ze skóry i rzemienia, które są aranżowane na wiele ciekawych sposobów. Klasyczne, zaplatane w warkocz, pojedynczo zawijane, podwójnie i potrójnie, z możliwością dobrania właściwego rozmiaru do własnego nadgarstka stanowią stylowe uzupełnienie męskiej garderoby. Można je nosić same lub łączyć z pozłacanymi 18-karatowym złotem, oksydowanymi lub srebrnymi zawieszkami. Każda z nich to małe dzieło sztuki duńskiego projektanta biżuterii Madsa Zieglera. Koncept stworzony został z myślą o mężczyznach z charakterem, którzy nie boja się wyrażać siebie oraz doceniają wysoką jakość wykończenia produktów. Doskonale pasuje na każdą okazję i sprawdza się jako dodatek, tak na co dzień jak i na uroczyste wyjścia.

 

Marka Story by Kranz&Ziegler inspiracje czerpie z dawnego, tradycyjnego, skandynawskiego rzemiosła artystycznego, które z sukcesem łączy ze współczesnymi trendami w modzie. Biżuteria Story By Kranz&Ziegler z powodzeniem zdobyła już rynek całej Skandynawii, Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Stanów Zjednoczonych. W roku 2011 zadebiutowała w Polsce, gdzie systematycznie rozwija swoją sieć sprzedaży. W obecnej chwili Story by Kranz&Ziegler można kupić w ponad sześćdziesięciu najlepszych sklepach jubilerskich w kraju. Firma Kranz&Ziegler jest częścią jednego z najstarszych koncernów jubilerskich w Danii AAGARD A/S.

www.tessgd.com