Kwiaty Story by Kranz&Ziegler na przedłużenie lata…

Chcesz przedłużyć wakacyjny nastrój i styl? Story by Kranz&Ziegler daje Ci taką możliwość i proponuje na tę okazję stworzyć oryginalny kwiatowy bukiet. Własny, niepowtarzalny zestaw, złożony z bazowej bransolety przyozdobionej pięknymi kwiatowymi zawieszkami, będzie przypominał o wakacyjnych szaleństwach i ciepłym słońcu, za każdym razem kiedy go założysz. Kwiaty Story by Kranz&Ziegler są pozłacane, srebrne oraz ozdabiane kamieniami szlachetnymi. Każdy z nich jest  wyjątkowy i daje możliwość wyrażenia siebie i swojego stylu, tak na co dzień jak i podczas wielkich wyjść.

 


Kwiatowe zawieszki Story by Kranz&Ziegler wykonane są z metali szlachetnych łączonych z cyrkoniami, onyksem, ametystem i różowym kwarcem. Wszystkie są piękne i oryginalne. Klientki szczególnie pokochały serię „margerytek” za to, że jest pełna naturalnego wdzięku i jednocześnie elegancka. Kwiatowa kolekcja marki STORY by Kranz & Ziegler jest różnorodna i z pewnością każda z Pań wybierze z niej coś dla siebie.

Story by Kranz&Ziegler to duńska marka biżuterii personalizowanej, która daje szansę wyrażenia własnego stylu i złożenia niepowtarzalnego wzoru. Zawieszki można łączyć w dowolny sposób z bransoletami wykonanymi z miękkiej skóry owczej, certyfikowanej skóry wężowej lub z kamieni takich jak granat, turkus, onyks i kwarc. Teraz każdy może stać się projektantem swojej biżuterii, a możliwości tworzenia zestawów są nieskończone.

Koncept posiada specjalny system, który zapobiega opadaniu zawieszek na dół bransolety i utrzymuje je dokładnie w tym miejscu, gdzie je założymy. Dzięki niemu zestaw prezentuje się zawsze tak jak tego sobie życzymy. Story by Kranz&Ziegler to  szeroki wybór modeli, kolorów i wzorów oraz możliwość dopasowania bazowej bransolety do szerokości własnego nadgarstka. Niektóre z nich występują nawet w pięciu rozmiarach długości.

Markę Story by Kranz&Ziegler stworzyło dwóch, znanych duńskich projektantów biżuterii Martin Kranz i Mads Ziegler. W każdym produkcie dostrzegamy ich inspiracje dawnym, tradycyjnym, skandynawskim rzemiosłem artystycznym, które w interesujący sposób połączyli ze współczesnymi trendami w modzie.
Ta marka to przede wszystkim niepowtarzalny styl i wysoka jakość wykonania produktów.