Salon jubilerski W.KRUK w Centrum Handlowym NoVa Park

Już 20 października w Centrum Handlowym NoVa Park odbędzie się uroczyste otwarcie salonu W.KRUK – najstarszej marki jubilerskiej w Polsce. Z tej okazji w najbliższy weekend, w dniach 20-21 października, klienci gorzowskiej galerii mogą liczyć na specjalną niespodziankę – 15% rabat na całą biżuterię. Lokal w NoVa Park to pierwszy salon marki W.KRUK w Gorzowie Wielkopolskim.


W.KRUK to ceniona marka jubilerska, której historia sięga 1840 roku. Lokal w NoVa Park został zaprojektowany według nowego konceptu, charakteryzującego się elegancją, klasą i przestrzenią. W salonie znajdziemy najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.


„Cieszymy się, że W.KRUK dołączył do grona naszych najemców. To dowód na zainteresowanie znanych firm gorzowskim rynkiem, a tym samym i naszą galerią. W.KRUK to marka sama w sobie. Tradycje pielęgnowane przez lata w połączeniu z najnowszymi trendami powodują, że każda kolekcja zyskuje uznanie każdego, nawet najbardziej wymagającego konesera piękna. Jesteśmy przekonani, że bogata oferta najstarszej marki jubilerskiej w Polsce przypadnie do gustu również naszym klientom” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.


Salon W.KRUK zajmuje powierzchnię ponad 60m2 i mieści się na parterze Centrum Handlowego NoVa Park. Czynny będzie w godzinach otwarcia galerii. Szczegółowe informacje o lokalizacji salonu znajdują się na stronie internetowej www.nova-park.pl.