Jaki biznes taki pakiet

Małe i średnie firmy to sektor bardzo ważny dla banków. Systematycznie rośnie ich zainteresowanie tą grupą klientów. Nowe oferty bankowe powstają dzięki wykorzystaniu wieloletnich doświadczeń przy obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.

 


 

Banki chcąc sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów, korzystających coraz powszechniej z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, integrują usługi finansowe, wprowadzają nowe usługi oraz oferują nową jakość.

 

Pakiety dla firm

Banki coraz częściej proponują przedsiębiorcom pakiety produktów i usług stanowiące kompleksową ofertę – od prowadzenia rachunku bieżącego poprzez dostęp do źródeł finansowania działalności, bankowość elektroniczną w szerokim zakresie obsługiwanych transakcji, a na atrakcyjnych formach lokowania nadwyżek finansowych kończąc. Nowe oferty pakietowe koncentrują się na usługach najczęściej wykorzystywanych przez małe i średnie firmy. Maksymalne uproszczenie procedur, większa elastyczność i różnorodność pakietów mają ułatwiać profesjonalne zarządzanie finansami firmy. Dlatego też na rynku można znaleźć oferty dedykowane wyodrębnionym grupom firm. Znajdą coś dla siebie przedsiębiorcy dopiero rozpoczynający działalność gospodarczą, firmy aktywnie i dynamicznie prowadzące działalność już od dłuższego czasu, przedsiębiorstwa operujące na rynku krajowym i te, które są aktywne w obrocie zagranicznym. Wspólną cechą pakietów jest to, że zawierają specjalnie przygotowany ze [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak