Futurystyczne formy

W nadchodzących sezonach w modzie biżuteryjnej będzie obowiązywała zasada „więcej znaczy lepiej”. Do łask wracają duże, kolorowe naszyjniki, kwiatowa biżuteria a także futurystyczne wzornictwo.

 

Właściciele salonów jubilerskich powinni zaopatrzyć się w dużą, wyrazistą biżuterię, która będzie składała się zarówno ze srebra i złota, jak i mosiądzu czy tytanu.

 

Odważne łączenia

- Klienci salonów jubilerskich na całym świecie stawiają na awangardowe łączenia metali szlachetnych – mówi Małgorzata Bryl, stylistka. – Nie boją się mieszać srebra, złota, platyny, mosiądzu czy miedzi – dodaje. Właściciele salonów jubilerskich oraz producenci biżuterii powinni zwracać uwagę na masywną, wieloelementową biżuterię, która rzuca się w oczy. Klienci są zainteresowani kupnem biżuterii charakterystycznej i niecodziennej. – Im bardziej widoczna ozdoba tym lepiej – zauważa Małgorzata Bryl. – Modna biżuteria to biżuteria z charakterem – dodaje. Nie można zapominać, że wciąż z

[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk