Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Kolekcja “Galaxy” uzupełniona o nowe wzory | Polski Jubiler


Kolekcja “Galaxy” uzupełniona o nowe wzory

Futurystyczne wzory biżuterii inspirowanej kosmicznymi motywami to niekwestionowany hit ostatniego sezonu.

 

Jedna z ostatnich kolekcji firmy By dziubeka to nie tylko odzwierciedlenie potrzeb miłośników tych “nieziemskich” wzorów, ale również kontynuacja panujących trendów. 

Powstała kilka miesięcy temu kolekcja “Galaxy” uzupełniona została przez projektantów marki nowymi wzorami, które już teraz dostępne są na stoiskach

By dziubeka oraz na stronie internetowej.

W kolekcji znalazła się biżuteria stworzona z bardzo modnych metalowych “szczotkowanych” elementów o geometrycznych kształtach.

Znaleźć w niej można między innymi kolczyki w kształcie futurystycznych tancerek oraz rybek czy też bransoletki i naszyjniki w nieregularnym kształcie. 

Biżuteria stanowić może bardzo ciekawy dodatek do minimalistycznych strojów, które od lat stanowią podłoże większości kolekcji znanych projektantów.