Luksusowe wyposażenie

Salon jubilerski jest miejscem, od którego klienci oczekują elegancji. Powinien zostać zaprojektowany tak, aby nie tylko skłaniał do zakupów biżuterii, ale także był miejscem nowoczesnym i luksusowym...

  

Inwestycja w odpowiednie wyposażenie salonu jubilerskiego przynosi ich właścicielom korzyści finansowe i pomaga w budowaniu wizerunku marki.

 

Wejście do świata marzeń

- Już od progu salonu klient musi wiedzieć, że znajduje się w eleganckim i prestiżowym miejscu – mówi dr Katarzyna Miśkowska, specjalistka ds. marketingu WSBiA. – Właściciele salonów jubilerskich muszą zadbać nie tylko o odpowiednie wyeksponowanie biżuterii, ale także o nadanie miejscu charakteru – dodaje. Wyposażając salon jubilerski należy przede wszystkim zadbać o stworzenie „klimatu” danego miejsca, nadaniu mu tożsamości. – Niemal wszystkie salony jubilerskie w Polsce wyglądają podobnie – zauważa dr Katarzyna Miśkowska. – Brak im indywidualnego stylu, ich właściciele nie decydują się na podkreślanie swojej marki – zauważa. W większości salonów jubilerskich w Polsce można spotkać się ze standardowym wyposażeniem, dominują w nich jasnobrązowe meble z przeszklonymi gablotami. Właściciele salonów jubilerskich zazwyczaj decydują się na ciepłą, spokojną kolorystykę i nastrojowe światło, które wypełnia całą przestrzeń. Punktowe jaskrawe światło umieszczane jest zazwyczaj w gablotach jubilerskich w celu podkreślenia walorów estetycznych biżuterii.

html> [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk