Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Czas na biznes | Polski Jubiler


Czas na biznes

Zbliża się trzydziesta pierwsza edycja HKTDC Hong Kong Watch & Clock Fair. Od 5 do 9 września w Hongkongu odbędzie się jedna z największych imprez branży jubilerskiej na świecie. W zeszłorocznej edycji wzięło udział ponad siedmiuset wystawców oraz blisko siedemnaście tysięcy odwiedzających z całego świata. Targi odbywają się w biznesowym sercu Hongkongu, jednego z największych ośrodków globalnego handlu.

  

Każdego roku przyciągają wiodących graczy na rynku, światowe domy mody, wybitnych projektantów, licznych dostawców z Hongkongu i Chin kontynentalnych. Hongkong, który dzięki sprzyjającej rozwojowi handlu polityce fiskalnej i celnej nazywany bywa bramą do Chin, przyciąga zarówno zachodnich importerów, jak i przedsiębiorców myślących o eksporcie na chłonny rynek chiński. Zegary, zegarki, części i akcesoria, wyroby klasyczne i modne nowości, zegarki sportowe i biżuteryjne, towary adresowane do różnych segmentów rynku prezentowane są w działach tematycznych, zajmujących łącznie blisko 33 tys. m2. Warto zauważyć, że HKTDC oferuje dofinansowanie przedsiębiorcom wybierającym się na targi po raz pierwszy.