Angelina Jolie i Robert Procop przygotowali kolekcję biżuterii

"The Style of Jolie" (Styl Jolie) to nazwa linii biżuterii stworzonej wspólnie przez Angelinę Jolie i Roberta Procopa. Kolekcję będzie można podziwiać podczas wakacyjnych prezentacji na południu Francji i w Monako.

Naszyjniki, kolczyki i bransoletki z kolekcji, którą aktorka pokazywała do tej pory na premierach filmowych i publicznych wyjściach wystawione będą od 15 lipca do 15 sierpnia w Grand Hotelu w Cap Ferrat, miejscowości na południu Francji oraz w prestiżowym Hotel de Paris w Monako.

 

W kwietniu niektóre z elementów kolekcji "The Style of Jolie" prezentowane były podczas targów w Julien's Gallery w Beverly Hills. Poza targami, aby przyjrzeć się bliżej wspólnym dziełom aktorki i znanego jubilera trzeba było z wyprzedzeniem umówić się na wizytę, więc wakacyjne wystawy połączone z możliwością zakupy to nie lada gratka dla miłośników biżuterii i talentu Jolie.

 

Jubiler i wybitny ekspert od kamieni szlachetnych Robert Procop współpracował do tej pory nie tylko z Angeliną Jolie, ale także z jej partnerem Bradem Pittem, z którym stworzyli m.in. wart 250 tys. dolarów pierścionek zaręczynowy dla Angeliny. I podobno to właśnie Pitt w przeważającym stopniu miał wpływ na wygląd drogocennej ozdoby.

 

Dochód ze sprzedaży kolekcji "The Style of Jolie", ma być przekazany fundacji charytatywnej Education Partnership for Children of Conflict, która pomaga potrzebującym dzieciom.