Galerie indywidualności

Polski Jubiler: Galeria Nowińska jest miejscem, w którym przede wszystkim można kupić autorską biżuterię bursztynową. Jak dużym zainteresowaniem klientów cieszy się biżuteria oferowana w Pani galerii?


Katarzyna Nowińska-Kalinkiewicz, właścicielka Galerii Nowińska: Biżuteria, która powstaje w naszej pracowni to przede wszystkim unikaty. Klienci to doceniają i chętnie ją kupują, pozytywnie zaskoczeni innym ujęciem tego tradycyjnego kamienia.

 

Skąd wzięło się u Pani zamiłowanie do bursztynu?

Wyrosłam w rodzinie artystów i od dziecka spędzałam czas w pracowni przyglądając się pracy rodziców. Zafascynowała mnie różnorodność bursztynu, jego piękno, właściwości zdrowotne. Chciałam pokazać, że bursztyn to coś więcej niż tylko naszyjniki, które pamiętamy z nadmorskich promenad.

 

 

Kim są klienci Pani galerii? Czy są to osoby, którym zależy na zakupie niecodziennej biżuterii czy kolekcjonerzy współczesnych dzieł sztuki?

Naszych klientów można podzielić na trzy grupy. Pierwsi poszukują rozpoznawalnego upominku z Polski, najczęściej sięgają po tradycyjne wzornictwo i koniakowy odcień bursztynu. Drudzy, znający bursztyn, mają już w swojej kolekcji kilka naszyjników i szukają czegoś, co tę kolekcję dopełni. Odważnie sięgają po nowe wzornictwo i doceniają nietypow [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl