Koronka z perłą

Na polskim rynku jubilerskim pojawia się coraz większa liczba butików oferujących różnego rodzaju biżuterię okazjonalną. Coraz większą popularnością cieszą się w Polsce sklepy z biżuterią ślubną. Butiki oferujące pannie młodej dodatki do sukni ślubnej zapełniły niszę na rynku.

 Sądząc po dużym zainteresowaniu wśród klientów, sklepy z biżuterią ślubną znalazły swoich zagorzałych zwolenników. Może w trosce o swoje zyski i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów właściciele salonów jubilerskich również powinni zastanowić się nad wprowadzeniem do swoich salonów biżuterii ślubnej.

 

Chwyt marketingowy

Sprzedaż biżuterii pod marką biżuteria ślubna nie jest niczym innym niż chwytem marketingowym – mówi dr Katarzyna Miśkowska, Wyższa Szkoła Administracji, Businessu i Prawa. – Na rynku pojawiły się firmy, które wykorzystały niszę i wprowadziły dobrze znany produkt pod nową marką – zauważa. Biżuteria ślubna dostępna jest głównie przez internet. W ostatnim czasie w sieci pojawiało się wiele sklepów oferujących pannom młodym możliwość wyboru biżuterii komponującej się z kreacją ślubną. Nie można zapominać, że podobną usługę pełnić zaczęły także salony z sukniami ślubnymi, gdzie każda klientka może zakupić wszelkie niezbędne dodatki włączając w nie biżuterię. – Sprzedaż produktów związanych z przygotowaniami do ślubu jest ogromna, można mówić o istnieniu przemysłu ślubnego, na którym współistnieje ze sobą wiele różnych firm oferujących swoje usługi i produkty – zauważa dr Katarzyna Miśkowska. – Dlaczego nie miałaby w nim uczestniczyć branża jubilerska? – dodaje. Warto zauważyć, że sklepy oferujące biżuterię ślubną pojawiały się na polskim rynku stosunkowo niedawno, a już udało im się stworzyć dla siebie miejsce na stosunkowo hermetycznym rynku jubilerskim.

 

Biżu [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk