Zaobrączkowany salon

Właściciele salonów jubilerskich starają się wprowadzać do swoich sklepów asortyment, który cieszy się największą popularnością wśród klientów. Decydują się na zakup biżuterii wykonanej według najnowszego wzornictwa, stworzonych z modnych metali czy kamieni szlachetnych. Działania te mają na celu przede wszystkim zwielokrotnienie zysków, podniesienie sprzedaży, a także przyciągnięcie do salonów nowych klientów.


Niemniej gros zakupów dokonywanych w salonach jubilerskich przez klientów to zakupy obrączek ślubnych. Właściciele salonów jubilerskich, decydując się na zamawianie asortymentu, powinni zwrócić szczególną uwagę na wzornictwo i obowiązujące trendy w modzie obrączkowej, ponieważ dzięki różnorodnej ofercie mogą liczyć na zwiększenie sprzedaży w swoich salonach.

 

Najmodniejsze obrączki

Klienci, szczególnie w czasie kryzysu finansowego, przychodzą do salonów jubilerskich, aby kupić biżuterię przeznaczoną na szczególne okazje. Z bogatej oferty biżuterii okazjonalnej klienci najczęściej decydują się na wybór obrączek ślubnych. Należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku innych rodzajów biżuterii, także w biżuterii ślubnej panuje moda. – Klienci decydują się na obrączki klasyczne, półokrągłe, jedno- lub dwukolorowe – mówi Zbigniew Górecki, prezes firmy Górecki. Nasze klientki często dodają do swoich obrączek brylanty, najczęściej w prostej oprawie – dodaje. Warto zauważyć, że wielu klientów szuka w salonach jubilerskich obrączek stworzonych pod konkretne zamówienie, wykonanych według oryginalnego pomysłu narzeczonych. Młode pary generalnie dość długo zastanawiają się nad wyborem swoich obrączek. Często odwiedzają salon kilkakrotnie przed podjęciem ostatecznej decyzji – mówi Zbigniew Górecki. Nasi klienci mają możliwość dokonywania różnorodnych zmian w proponowanych wzorach i często z tego korzystają, wybierając odpowiednią dla siebie szerokość obrączek oraz towarzyszący im kamień, kolor złota oraz wykończenie – dodaje. Jednocześnie [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak