Targi MIDORA

Dni Zegarków i Biżuterii MIDORA w Lipsku są corocznym miejscem spotkań branży zegarmistrzowsko-jubilerskiej z Europy Środkowo-Wschodniej i okazją do nawiązania kontaktów z zagranicznymi partnerami. W tym roku targi MIDORA odbędą się w dniach 6-8 września br.

pj_2008_07-42.jpg

Podczas zeszłorocznej edycji targów ponad 190 wystawców z 21 krajów zaprezentowało najnowsze trendy na rynku biżuterii, zegarków, półfabrykatów do produkcji biżuterii, kamieni szlachetnych, maszyn i urządzeń oraz usług związanych z branżą.

W ubiegłym roku imprezę odwiedziło ponad 3 800 specjalistów i handlowców z branży, z czego ponad 70% to właściciele zakładów, sklepów jubilerskich oraz galerii. Przeprowadzona jeszcze w czasie trwania targów ankieta wykazała, że spełniły one oczekiwania i założenia prawie 80% wszystkich wystawców, a 88% zapowiedziało udział w tegorocznej edycji. Dla większości z nich liczba zawartych kontraktów oraz ich wartość były zadowalające. Istotnym kryterium udziału w targach są dla wielu firm zamówienia na okres bożonarodzeniowy. Zdaniem dr. Alfreda Schneidera, dyrektora generalnego Federalnego Zrzeszenia Biżuterii i Zegarków z Pforzheim, przedstawiciele sklepów zegarmistrzowsko-jubilerskich przesuwają terminy swoich zamówień coraz bardziej na sezon jesienny i w konkretnym czasie zamawiają zazwyczaj mniej, ale za to częściej.

Jedną z [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl