Trendy biżuteryjne na nowy rok

Sylwestrowe kreacje już dawno skompletowane. Nowy Rok przywitamy w pełnym blasku. Ale czym zaskoczymy noworoczną codzienność? Skuśmy się na to, by każdego dnia wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie. Niech to będzie nasze noworoczne postanowienie!


Świat mody kusi swoim blichtrem i kolorami. Uwielbiamy zdjęcia z modowych magazynów i marzymy o tym, by wyglądać jak dziewczyna z okładki. Ale rzeczywistość nie musi odbiegać od marzeń. Codzienny styl można ubarwić kolorowymi dodatkami rodem z najmodniejszych kolekcji. Daj się uwieść na nowy rok stylowym ozdobom Vogue Temptation od divy.


„Kolekcja Vogue Temptation to najmodniejsze dodatki sezonu w stylu casual glamour. Skórzane elementy to motyw przewodni kolekcji i niewątpliwy trend sezonu, który regularnie pojawia się na wybiegach i w kolekcjach największych projektantów mody” – mówi Michelle Bohn, Head of product marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.


W kolekcji Vogue Temptation znalazły się modne i oryginalne zestawy biżuterii, w tym niekwestionowany hit czyli grube bransolety ze skórzanymi elementami w wyrazistych, modnych kolorach. Skóra i jej wariacje to motyw, który zagościł w kolekcjach wielu projektantów mody. Nic dziwnego, że projektanci divy użyli tego materiału także w swoich propozycjach biżuterii. Ciekawą propozycją w kolekcji Vogue Temptation są także duże, matowe korale np. w kolorze głębokiej czerni. Na co dzień idealną propozycją z nowej kolekcji są duże pierścionki o oryginalnych wzorach.


Kolekcja dostępna w sklepach od 13 grudnia, na okres jedynie kilku tygodni. Ceny zaczynają się już od 19 zł.
Więcej informacji na www.divapoland.pl