Biżuteria na sesję egzaminacyjną

Jaka jest idealna biżuteria na egzamin? Powinna być skromna i subtelna, ale najważniejsze, by przynosiła szczęście. Takim amuletem może być sowa – czyli symbol mądrości, którą znajdziesz w niejednej kolekcji marki diva.W kulturze greckiej sowa to symbol mądrości i jasnowidzenia, dlatego można traktować ją jako amulet szczęścia na wszelkiego rodzaju egzaminy. Jednocześnie jest to modny trend w biżuteryjnych ozdobach, który nadaje się także do codziennych, modnych stylizacji.


 „Wśród kolekcji biżuteryjnych diva wielokrotnie pojawia się ten motyw. Znajdziemy ją zarówno w stylowej kolekcji Black Fashion, jak i w nowej, wakacyjnej Aqua Oasis. To modny trend animalistyczny w ozdobach i dodatkach, dlatego regularnie prezentujemy sowy w różnych stylach i formach. Chcemy pokazać co jest modne i zachęcić do noszenia oryginalnej biżuterii” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
W kolekcjach marki biżuteryjnej diva znajdziemy duże wisiory w kształcie sowy, wiszące kolczyki, broszki oraz całe zestawy biżuteryjne. Są to ozdoby w kolorach srebra, złota oraz z dodatkiem mocniejszych barw, np. turkusu. Taka biżuteria może stać się naszą ulubioną, modną ozdobą, która przyniesie szczęcie podczas każdej sesji egzaminacyjnej.Dodatkowe informacje:

Diva to dynamicznie rozwijająca się australijska firma, której głównym celem jest dostarczenie biżuterii wyznaczającej najgorętsze trendy. Jest częścią największego na świecie przedsięwzięcia w branży modnej biżuterii. Posiada ponad 4000 sklepów w 26 krajach świata (m.in.: Australia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania, USA, Kanada, Rosja, Europa Środkowo-Wschodnia). Diva współpracuje także z sieciami sklepów: Top Shop i Bhs, Miss Selfridge i Dorothy Perkins.
W Polsce biżuteria diva dostępna jest od połowy 2010 roku w centrach handlowych, zlokalizowanych w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Białymstoku, Opolu, Gorzowie Wielkopolskim, Bielsku-Białej, Gliwicach, Olsztynie, Suwałkach, Ostrowcu Świętokrzyskim.


Dodatkowe informacje o firmie i najnowszych kolekcjach dostępne są na www.divapoland.pl oraz na profilu marki na Facebook.com: www.facebook.com/DivaPoland