Biżuteria diva w najmodniejszych kolorach sezonu

Zapraszamy do Clubu Tropicana, gdzie znajdziesz dodatki w najmodniejszych kolorach sezonu. Soczysta czerwień, pomarańcz, koral oraz fuksja to barwy przewodnie najnowszej kolekcji biżuterii diva.


Tegorocznym hitem modowym są odważne i soczyste kolory: pomarańczowy, koralowy, odcienie czerwieni i różu. Znajdziesz je w Clubie Tropicana, czyli najnowszej kolekcji biżuterii diva, która 7 czerwca pojawi się w sklepach. Zafunduj sobie żar tropików i rozwesel swoją garderobę.

 „Znamy modowe trendy i wykorzystujemy tę wiedzę przy tworzeniu naszych kolekcji. Na nadchodzące lato proponujemy biżuterię i dodatki w odważnych, mocnych kolorach z kolekcji Club Tropicana. Nowe ozdoby przywodzą na myśl słoneczne szaleństwa, radość życia i zachęcają do zabawy modą i dodatkami” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W kolekcji znalazły się duże, mocno zdobione kolczyki, letnie, delikatne naszyjniki i kolorowe pierścionki. Hitem są różnorodne bransolety, w tym najmodniejsze w tym sezonie plecionki. Radosna i pełna życia kolekcja idealnie pasuje do codziennych, letnich stylizacji.


Dodatkowe informacje:

Diva to dynamicznie rozwijająca się australijska firma, której głównym celem jest dostarczenie biżuterii wyznaczającej najgorętsze trendy. Jest częścią największego na świecie przedsięwzięcia w branży modnej biżuterii. Posiada ponad 4000 sklepów w 26 krajach świata (m.in.: Australia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania, USA, Kanada, Rosja, Europa Środkowo-Wschodnia). Diva współpracuje także z sieciami sklepów: Top Shop i Bhs, Miss Selfridge i Dorothy Perkins.

W Polsce biżuteria diva dostępna jest od połowy 2010 roku w centrach handlowych, zlokalizowanych w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Białymstoku, Opolu, Gorzowie Wielkopolskim, Bielsku-Białej, Gliwicach, Olsztynie, Suwałkach, Ostrowcu Świętokrzyskim.

Dodatkowe informacje o firmie i najnowszych kolekcjach dostępne są na www.divapoland.pl oraz na profilu marki na Facebook.com: www.facebook.com/DivaPoland