Monachijskie święto biżuterii. Inhorgenta Europe 2008 15-18 lutego 2008

Inhorgenta Europe to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży jubilerskiej w Europie. Przyszłoroczna impreza zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Manfred Wutzlhofer, dyrektor wykonawczy monachijskich targów zapowiedział podczas spotkania z branżowymi dziennikarzami, że około 1200 wystawców z ponad 40 krajów spotka się z 30 tysiącami zwiedzających z 80 państw

Od lat w monachijskiej imprezie biorą udział polscy wystawcy i zwiedzający - Polska jest na siódmym miejscu pod względem liczby wystawców. Jednak przyszłoroczna edycja może być ciekawa z kilku specjalnych względów, a to z uwagi na naszych przedstawicieli w przedsięwzięciach towarzyszących targom.

Młodzi górą

Do przyszłorocznego programu Brand New - New Brand zakwalifikowało się dwoje artystów z Polski: Marta Hryc oraz Jacek Ostrowski. Uczestnikami tej towarzyszącej inhorgencie imprezy mogą zostać aktualni absolwenci wyższych uczelni związanych z tematyką biżuterii. W ramach programu młodzi artyści otrzymują witrynę wraz z oświetleniem i zapleczem technicznym w specjalnie wydzielonej ekspozycji w prestiżowej Design Hall, czyli Hali Projektantów (C2). Mogą też wziąć udział w szkoleniu z jubilerskiego marketingu wystawienniczego. Każdy z uczestników programu będzie miał możliwość przystąpienia do prestiżowego konkursu "Innovation Prize".
pj_2007_11-44.jpg

Tegoroczne targi Inhorgenta będą ciekawe dla Polaków z jeszcze innego szczególnego względu. W jury konkursu "Innovation Prize" 2008 zasiądzie także przedstawiciel naszego kraju. - Niestety nie mogę ujawnić nazwiska tej osoby, ponieważ będzie ona odwiedzać stoiska incognito - podkreśla Joanna Biernacka-Goworek z biura targów. Do udziału w konkursie "Innovation Prize" mogą zgłaszać się wystawcy z Pawilonu Wystawców. Konkurs to jedno z najważniejszych wydarzeń monachijskich targów. Przy ocenie zgłoszonych wyrobów brana jest pod uwagę przede wszystkim innowacyjność w podejściu do projektowania, w zastosowaniu materiałów oraz we wzornictwie.

Pierścionek Sunset Jacka Ostrowskiego
html> [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl