Nowy sklep z biżuterią diva w Łodzi

Biżuteria diva zdobywa coraz większą liczbę entuzjastów i klientów, dlatego rozszerza swoją sieć dystrybucji w Polsce. 26 maja otwiera drugi sklep w Łodzi, tym razem w Galerii Łódzkiej, znajdującej się w samym sercu miasta.


W Dzień Matki w Galerii Łódzkiej zostanie otwarty kolejny butik z biżuterią marki diva. Pierwszy powstał w drugiej połowie 2010 roku, w Centrum Handlowym Pasaż Łódzki. W związku z otwarciem nowego sklepu dla klientów przygotowano niespodzianki. Chętni na zakupy mogą liczyć na 15% zniżkę. Dodatkowo, w dniach 24 maja - 6 czerwca obowiązuje promocja \"Polowanie na różowe zniżki\", dzięki której wybrane produkty, oznaczone różową metką, można kupić z rabatem aż 30%.


\"Po biżuterię marki diva sięga coraz więcej Polek, dlatego szybko powiększamy swoją sieć sklepów. Otworzyliśmy nowe sklepy w Poznaniu i Łodzi, ale już planujemy kolejne otwarcia\" - mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Biżuteria diva to australijska marka, znana na całym świecie, dla której pracują najlepsi projektanci z Londynu, Mediolanu czy Paryża, współpracujący z takimi sieciami sklepów odzieżowych, jak: Top Shop czy Dorothy Perkins. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży modowej, diva kreuje trendy, pokazując najmodniejsze ozdoby sezonu. Dostarcza różnorodną biżuterię, regularnie wprowadzając krótkie kolekcje biżuterii w najmodniejszych odsłonach. Nowa kolekcja dostępna jest w sklepach, w niewielkich ilościach, przez okres jedynie 6 tygodni, co zachęca do szybkich decyzji i śledzenia nowości. Dodatkowo atrakcyjna cena sprawia, że każda kobieta może codziennie \"upolować\" coś dla siebie.

W Polsce biżuteria marki diva dostępna jest w sieciach handlowych od połowy 2010 roku. Twarzą promująca markę została Kasia Smolińska - finalistka Top Model.