Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Buty Anji Rubik sprzedane za 200 tys. dolarów | Polski Jubiler

-->

Buty Anji Rubik sprzedane za 200 tys. dolarów

Anja Rubik mogła się w Cannes poczuć jak Kopciuszek przemieniony w księżniczkę. Wysadzane diamentami buty marki Chopard, które prezentowała na gali Cinema Against AIDS zostały sprzedane na charytatywnej aukcji za 200 tys. dolarów.

Podczas zorganizowanej w środę przez Foundation for AIDS Research (AmfAR) gali Cinema Against AIDS wszystkie oczy zwrócone były na Anję Rubik. Polska modelka wystąpiła w oryginalnej, niebieskiej sukni z piór Emilio Pucci, która wyeksponowała jej niekończące się nogi. A na nich - przedmiot całego zamieszania - buty marki Chopard, które tego wieczora trafiły na aukcję.

Chopard, jedna z najsłynniejszych firm biżuteryjnych, nazywana \"jubilerem gwiazd\", do współpracy zaprosiła włoskiego projektanta obuwia Giuseppe Zanottiego. Jej efektem są różowe, satynowe szpilki okrzyknięte przez markę \"najcenniejszymi butami świata\". Trudno się z tym nie zgodzić, biorąc pod uwagę wykorzystane przy ich tworzeniu: łańcuszek z różowego złota, diamenty, rubelity i różowe szafiry... Bezcenne obuwie miało jednak swoją cenę. Za 200 tys. dolarów kupił je prywatny nabywca.

Podczas licytacji z pierwszego rzędu buty Chopard i oczywiście polską modelkę podziwiali m.in. Kanye West, Jane Fonda, Kirsten Dunst i Janet Jackson.(PAP Life)