Targi Złoto Srebro Czas 2007 zakończone

7 października zakończyła się 8. edycja Targów Biżuterii i Zegarków Złoto Srebro Czas – największe jesienne spotkanie branży jubilerskiej i zegarkowej w Polsce. Honorowym patronatem objęli targi prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz prezydent miasta Gdańska Paweł Adamowicz.
W imprezie udział wzięło 225 wystawców, w tym 10 zagranicznych. W ich ofercie dominowała biżuteria z żółtego i białego złota charakteryzująca się klasycznym wzornictwem; nie zabrakło także biżuterii srebrnej oraz fashion. Impreza cieszyła się znacznym zainteresowaniem ze strony zarówno przedstawicieli branży z Polski i zagranicy, jak również publiczności (targi były otwarte dla publiczności ostatniego dnia) – odwiedziło ją 5000 kupców i detalistów.


Ambasador Bursztynu
Obecność prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza na targach Złoto Srebro Czas jest ważna nie tylko ze względu na fakt, że na tej warszawskiej imprezie swą ofertę prezentuje coraz więcej firm bursztynniczych z Pomorza. Ponadto właśnie tutaj 5 października prezydent Adamowicz wręczył Lidii Popiel nominację na pierwszego Ambasadora Bursztynu – jest to nowy projekt wpisujący się w Strategię Rozwoju Gdańska do 2015 roku. Lidia Popiel, znana fotograficzka i osoba od wielu lat związana z branżą mody, będzie przez najbliższe dwa lata promować bursztynową biżuterię.


Nagroda Polskiego Jubilera

Specjalną nagrodę przyznała także redakcja Polskiego Jubilera dla Prezydenta Miasta Gdańska - Pawła Adamowicza. Prezydent został uhonorowany za przełomowe zarządzenie, umożliwiające udostępnienie działek na terenie Gdańska na potrzeby rozpoznania złóż bursztynu. W imieniu wydawcy, redakcji oraz środowiska bursztynników gratulujemy!Konkursy


Tradycyjnie na targach Złoto Srebro Czas ogłaszane są wyniki konkursów oraz na specjalnych wystawach prezentowane prace nagrodzone i zakwalifikowane. Z niecierpliwością oczekiwano przede wszystkim werdyktu kapituły w konkursie na Najlepszy Wyrób na Targach Złoto Srebro Czas, w którym główną nagrodą jest statuetka przyznawana w imieniu Ministra Gospodarki – w tym roku otrzymała ją Firma Jubilerska Kłosok z Rybnika za dynamiczny rozwój firmy i promowanie wyrobów polskich za granicą.

[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl