Powakacyjne refleksje

Wzory na życzenie klienta,
coraz popularniejsze srebro
Indyjskie firmy jubilerskie i magazyny związane z branżą coraz więcej uwagi poświęcają możliwościom właściwego wykorzystania potencjału rynku wewnętrznego. Nowe pokolenie jest zdecydowanie bardziej wymagające" - czytamy na łamach prestiżowego, indyjskiego magazynu jubilerskiego "Solitaire".

Taka sytuacja stawia przed właścicielami sklepów nowe wyzwania. Tradycyjny rynek indyjski ewoluuje jednak nie tylko pod względem stosunku do zakupów. Zdarza się, że klienci zainteresowani ciekawym wzorem, proszą o wykonanie go w coraz popularniejszym srebrze.

Jednak to jeszcze nie rewolucja - srebro nadal stanowi w Indiach tylko 2 - 3 procent całego rynku biżuterii. Indyjski klient jest dziś bardzo wymagający i z dużą dozą fantazji podchodzi do biżuterii. Zamówienia na modyfikację oferowanych wzorów są na porządku dziennym, a indywidualne życzenia klienta są traktowane jako wskazówka i inspiracja.


Luksusowe okulary i biżuteria
dla dzieci
Okulary przeciwsłoneczne mogą podkreślić charakter, styl życia, status społeczny i wizerunek ich właściciela. Ich utylitarne zastosowanie schodzi nieraz na plan dalszy. Zwłaszcza gdy mówimy o takich, których cena sięga 4 - 5 tysięcy dolarów, jak okulary [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl