Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Letnie Inspiracje – złota kolekcja La Marqueuse | Polski Jubiler

-->

Letnie Inspiracje – złota kolekcja La Marqueuse

Motyle najwdzięczniej prezentują piękno natury - niesamowite przeobrażenie, ducha miłości i magię wolności. W letnim sezonie motyw motyli lansowany jest przez projektantów biżuterii na całym świecie. Zachwycili się nimi m.in. Tiffany, Dior, czy Galliano.
Kolekcja \"Letnie inspiracje\" to wyjątkowa odsłona złotej biżuterii firmy La Marqueuse – połączenie lekkości formy z motywem motyla - zastosowane w pięknych naszyjnikach o niepowtarzalnym wzornictwie. Precyzja wykonania oryginalnych pierścionków z kolorowymi brylantami z dodatkiem masy perłowej i unikatowego czarnego złota zaspakaja oko najbardziej wymagających.