Origami i iluzje w Bombaju

Targi Indian International Jewellery Show w Bombaju coraz wyraźniej specjalizują się w promocji indyjskiego rynku jubilerskiego.
W następnym roku organizatorzy planują dodatkową imprezę - IIJS Signature Goa
Targi Indian International Jewellery Show w Bombaju coraz wyraźniej specjalizują się w promocji indyjskiego rynku jubilerskiego. W następnym roku organizatorzy planują dodatkową imprezę - IIJS Signature Goa.
Indian International Jewellery Show w Bombaju to piąte co do wielkości targi wyrobów jubilerskich na świecie. Organizatorzy (Indyjska Rada Promocji Eksportu Kamieni Szlachetnych i Wyrobów Jubilerskich) mają ambicję, by zajęły one trzecią pozycję, zaraz za targami w Las Vegas i Bazylei.
Sprzedaje się praktycznie wszystko
Termin targów IIJS w Bombaju (przełom sierpnia i września) nie jest przypadkowy. W Indiach jest to dla jubilerów czas intensywnego zbierania zamówień w związku ze zbliżającym się świętem Diwali. W tym okresie sprzedaje się praktycznie wszystko - złotą biżuterię, diamenty i kamienie szlachetne. Wystawcy dostrzegli jednak w tym roku nową tendencję. Kupujący coraz większą wagę przywiązują do oryginalności projektów, przedkładając ją nad wartość kamieni czy metalu. Cenione zaczęły być wyroby modne, ale i niepowtarzalne. W tym roku w ofercie dominowało jeszcze tradycyjne wzornictwo i wyroby, jak na przykład złote naszyjniki z czarnymi koralikami noszone tradycyjnie przez Hinduski po ślubie.


[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Olga Gontarska