Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Spotkanie z fanami Grażyny Wolszczak i marki PILGRIM | Polski Jubiler


Spotkanie z fanami Grażyny Wolszczak i marki PILGRIM

Podczas spotkania w CH Fashion House Piaseczno, fani Grażyny Wolszczak, mieli okazję spotkać się z aktorką - twarzą marki PILGRIM w Polsce.
Spotkanie pod znakiem PILGRIM odbyło się w nowootwartym sklepie marki w CH Fashion House Piaseczno, gdzie Grażyna Wolszczak podpisywała swoją książkę \"Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą\". Jak mówi sama autorka: \"każdy dzień jest darem i grzechem jest z niego nie cieszyć się\". Dobra energia, którą roztacza wokół siebie i zawsze obecny uśmiech są doskonałym dowodem na słuszność tych słów. Zgromadzeni fani byli pod wrażeniem nie tylko osobistego czaru pani Grażyny, ale także wyjątkowego uroku duńskiej biżuterii PILGRIM, w której każda kobieta może poczuć się młodą, piękną i bogatą.