Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Pomoc dla poparzonych w wypadku w firmie Dejwis | Polski Jubiler

-->

Pomoc dla poparzonych w wypadku w firmie Dejwis

W ubiegły piątek doszło do nieszczęśliwego wypadku w firmie Dejwis. Na skutek wybuchu rozszczelnionej butli gazowej poważnym urazom uległo 5 pracowników. Czterech z nich jest w stanie bardzo poważnym z 50% poparzeniami ciała. Wszyscy znajdują się w szpitalach.

Na prośbę członków MSB uruchomiliśmy specjalny rachunek bankowy, na który można wpłacać pieniądze na pomoc w leczeniu i późniejszej rehabilitacji ofiar wypadku. W najbliższych dniach powołamy komisję, która będzie dokonywała rozdziału środków pieniężnych. Pieniądze będą w 100% przeznaczone dla poszkodowanych i ich rodzin. O stanie wpłat będziemy informować na bieżąco, a na końcu akcji podsumujemy, na co środki zostały wydane. Bardzo prosimy o pomoc i z góry dziękujemy.

Numer rachunku:
23 1050 1764 1000 0090 7095 5126
w tytule prosimy wpisać Pomoc poparzonym
ING BANK ŚLĄSKI, SWIFT INGBPLPW, IBAN PL

Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników
ul. Beniowskiego 5, 80-382 Gdańsk