Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

CIRCA “odczarowuje” precjoza Madoffa. | Polski Jubiler

-->

CIRCA “odczarowuje” precjoza Madoffa.

Globalny nabywca biżuterii - firma CIRCA zapłaciła niedawno 50 tysięcy dolarów za bransoletkę należącą do upadłego finansisty, przebywającego aktualnie w więzieniu - Berniego Madoffa. Firma nie będzie jednak zbyt długo posiadaczem zakupionej biżuterii gdyż wkrótce zamierza ją sprzedać, a część zysków ze sprzedaży poświęci na cele charytatywne - pomoc ofiarom przestępcy - być może pozwoli to na oczyszczenie bransoletki z wszelkich \"negatywnych wibracji\".
Diamentowa bransoletka w stylu Art Deco wysadzana szmaragdami pochodzi z 1925 roku i jej realna wartość oceniana jest na około 25 tysięcy dolarów, jednak trudności, na jakie firma CIRCA napotkała w trakcie zakupu zmusiły do podwojenia tej stawki.