Międzynarodowe wakacje w Galerii Bielak

To były niezwykle udane, ale także pracowite wakacje dla Galerii
Bielak w Krakowie. Najpierw w lipcu mogliśmy oglądać wystawę "Consumer Society", a od 11 sierpnia ekspozycję pt. "Współczesna włoska biżuteria"
Pomysł na wystawę "Consumer society" wymyśliła w 2005 roku Paula Lindblom, która gościła w lipcu w Krakowie na otwarciu ekspozycji. Założony przez nią internetowy blog (www. jewelleryproject. blogspot. com) stał się forum wymiany informacji między zainteresowanymi tematem twórcami. Do finału dotrwało pięć osób: Szwedki Paula Lindblom i Anni Jonsson, Hiszpanka Marta Miquel oraz Marie Asbjornsen i Maria Rodriques z Norwegii. Ich prace składają się na wystawę, którą można było oglądać w Krakowie.
Piękne formy
i doskonałe techniczne rozwiązania
Wszystkie prace prezentowane w ramach ekspozycji "Consumer Society": naszyjniki, bransolety, pierścionki itd. mają nie tylko utylitarny charakter, ale przede wszystkim cechuje je bogactwo formy i kolorów oraz doskonałe techniczne rozwiązania. Dopiero po przyjrzeniu się z bliska widać, że prace zrobiono z aluminiowej blachy z puszek, spalon [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl