Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Nokia z 1160 diamentami | Polski Jubiler

-->

Nokia z 1160 diamentami

Nokia posiada już swojej kolekcji kilka ekskluzywnych telefonów komórkowych. Najnowsza Nokia Royal jest obsadza 1160 diamentami.
Fiński producent telefonów komórkowych zaprezentował już kilka eleganckich modeli 8800, np. Carbon Arte. Nokia Royal jest obsadzona 1160 diamentami, które razem ważą 82, karata. Obudowa została wykonana z skóry i granitu najwyższej jakości. Telefon produkowany jest w Wielkiej Brytanii przez firmę Goldstriker’s Stuart i Katherine Hughes. Jest to seria limitowana, bo jest ich zaledwie 50 sztuk. Możemy się domyślić, że cena również nie będzie niska. Nokia Royal pojawi się w butiku Colette w Paryżu 31 stycznia 2009 roku. Zainteresowani kupnem będą mogli składać zamówienia za pomocą strony Stuarta i Katherine Hughes.