Świat przepychu i mody powraca do Białego Domu

Po raz pierwszy od 50 lat moda powraca do Białego Domu. Pierwsza Dama Michelle Obama, najbardziej dostrzegalna i uwielbiana kobieta na świecie, szybko stała się międzynarodowym wzorem do naśladowania oraz ikoną mody.

W ostatnich miesiącach nieustannie spekulowano na temat tego, którego projektanta wybierze Michelle Obama.

Jeśli chodzi o biżuterię, będzie to projektantka Loree Rodkin. Projekty Rodkin zostały wybrane do czterech kluczowych wydarzeń: dnia wyborów, koncertu inauguracyjnego, koncertu inauguracyjnego dla dzieci emitowanego na Disney Channel oraz balu inauguracyjnego. Cała biżuteria, którą Michelle Obama nosiła na balu inauguracyjnym zostanie włączona do stałej kolekcji Smithsonian Museum. Wydaje się znaczące, że Michelle Obama wybrała amerykańską projektantkę - kobietę, która przyciąga klientki silne, pracowite, kobiece, niezależne, odważne oraz otwarte.

Bez wątpienia stratedzy do spraw marek luksusowych z całego świata stawiali sobie za cel możliwość ubierania tej historycznej Pierwszej Damy. Jednak Michelle okazała się wierna swojemu unikalnemu i niezależnemu stylowi i wybrała projekty Loree Rodkin. Michelle Obama poznała świat biżuterii dzięki najlepszemu luksusowemu butikowi Ikram w Chicago, którego jest długoletnią klientką.

\"To przywilej być częścią historii. Dzisiaj kraj zyskuje nową nadzieję - twierdzi Loree Rodkin. - Pierwsza Dama jest symbolem nadziei, odwagi i nienagannego stylu. To dla mnie zaszczyt, że wybrała ona moją biżuterię. Słowa nie są w stanie opisać emocji, jakie odczuwam w związku z tym, że Michelle Obama pozwoliła mi być częścią tej wspaniałej chwili\".

\"Przez trzy lata zawsze dodawałam do moich e-maili zdanie \'Jedyną stałą rzeczą jest ZMIANA\'; to znaczące, że moje projekty są obecnie kojarzone z Pierwszą Damą, Michelle Obamą\".

Kolekcja Loree Rodkin jest dostępna w całym kraju w Neiman Marcus i specjalnych sklepach w Hong Kongu, Francji, Włoszech, Rosji, Londynie, Grecji, Szwajcarii, St. Barts oraz niezależnych butikach Loree Rodkin w Japonii.