Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Tiffany: złoto w roli głównej | Polski Jubiler

-->

Tiffany: złoto w roli głównej

Nowa kolekcja Tiffany \"Somerset\" została zaprezentowana w Dubaju i będzie dostępna w tamtejszych butikach, jak również w Abu Dhabi. W jej skład weszły złote kolczyki, naszyjniki, pierścionki oraz spinki do mankietów w żółtym i różowym złocie.
Ponadto niektóre elementy zostały wykonane z delikatnej siateczki wykonanej z białego i żółtego złota w celu stworzenia doskonałej, wyczuwalnej dotykowo faktury. Pegah Goldooz, dyrektor naczelny Tiffany & Co w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, powiedział, że celem kolekcji jest zaprezentowanie różnorodności wzorów, jakie można uzyskać wykorzystując w jubilerstwie tylko metale szlachetne. \"Moda w tym sezonie jest zdefiniowana przez proste, opływowe formy\" – dodał Goldooz wyrażając również nadzieję, że nowa kolekcja Tiffany pozytywnie zaskoczy fanów tej marki.