Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Nowa kolekcja Rivoli Group już w sprzedaży | Polski Jubiler


Nowa kolekcja Rivoli Group już w sprzedaży

Nowy asortyment biżuterii z wykorzystaniem kilku rodzajów złota został zaprezentowany przez Rivoli Group. W sprzedaży detalicznej znalazła się biżuteria wykonana z białego i żółtego złota wysadzana kamieniami szlachetnymi: szafirami, topazami i diamentami. Propozycje dla kobiet obejmują bransolety, kolczyki, wisiorki oraz pierścionki. Są one dostępne w wybranych sklepach w Burjuman Rivoli, Deira City Centre i Gold & Diamond Park.
Ramesh Prabhakar, partner zarządzający w firmie powiedział, że nowa kolekcja ma na bieżąco zaspokajać potrzeby kobiet które gustują w wyrafinowanej biżuterii wysokiej jakości. Rivoli Group, która posiada sieć sklepów detalicznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz krajach Zatoki Perskiej została założona w 1988 roku. Jest to jeden z największych importerów i sprzedawców luksusowych marek.