Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Wzrost sprzedaży złota o 20% w Q2* | Polski Jubiler


Wzrost sprzedaży złota o 20% w Q2*

Biuro regionalne Światowej Rady Złota w Dubaju ogłosiło że sprzedaż złota wzrosła z 3 miliardów AED w drugim kwartale 2007 r. do 3,6 miliardów AED dając w sumie 20%owy wzrost. Ten sam pozytywny wzrost wartości sprzedaży odnotowano w KSA - sprzedaż złota wzrosła o 14% i 2% w innych krajach Zatoki Perskiej a aż 48% wzrost sprzedaży odnotowano w Egipcie. Indie natomiast miały największy wpływ na wzrost cen kruszcu.

*Q2 Gold Resources Inc. – jest kanadyjską spółką posiadająca 100% udziałów w koncesji na złoża złota na około 7000 hektarach zlokalizowanych w prowincji Zamora-Chinchipe w południowo wschodnim Ekwadorze.