Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Targi jubilerskie w Indiach zakończone rekordową liczbą odwiedzających | Polski Jubiler


Targi jubilerskie w Indiach zakończone rekordową liczbą odwiedzających

Jubileuszowe 25 targi jubilerskie w Indiach (IIJS), które zakończyły się wczoraj odwiedziło ponad 44 tysiące gości w porównaniu do 40 tysięcy w roku ubiegłym. Konsul do Spraw Promocji Eksportu Biżuterii (GJEPC), Sanjay Kothari powiedział, że był to \"odpowiedni ruch\" i dodał , że wszyscy którzy zapowiadali swoją obecność nie zawiedli.
Przed targami delegacja GJEPC odwiedziła ponad 70 miast w Indiach, jak również w międzynarodowych lokalizacjach w celu promocji pokazu.
Kothari powiedział również, że pokaz nadal będzie nadal się odbywał na NSE Complex w Goreagon (Bombaj) i nie będzie wykraczał poza swój obecny rozmiar.Nowe Centrum Kongresowe w Bombaju jest w trakcie budowy, ale zostanie ono oddane do użytku dopiero w 2011 lub 2112 roku.
Następne targi IIJS są przewidziane na 6-10 sierpnia 2009 roku.