Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Brand New-New Brand 2009 – zgłosznia tylko do końca lipca! | Polski Jubiler

-->

Brand New-New Brand 2009 – zgłosznia tylko do końca lipca!

Największym polskim sukcesem na inhorgenta europe 2008 był bez wątpienia udział Marty Hryc i Jacka Ostrowskiego w platformie Brand New-New Brand.
I Ty pokaż światu swoją biżuterię! Jeszcze do końca lipca można zgłaszać się do platformy Brand New-New Brand! Skorzystaj, bo warto! Oferta prezentacji w ramach Brand New-New Brand jest adresowana wyłącznie do aktualnych (z danego roku) absolwentów wyższych uczelni branżowych, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Oferta obejmuje kilka elementów. Każdy uczestnik programu otrzymuje od targów 1 witrynę wraz z oświetleniem w ramach specjalnie wydzielonej i oznaczonej platformy prezentacji Brand New-New Brand, która jest przygotowywana przez organizatora. Do programu zakwalifikować mogą się jedynie studenci, którzy możliwie jak najszybciej odpowiedzą na zaproszenie wysłane do nich przez organizatora i będą w stanie dostarczyć targom kopię swojego dyplomu najpóźniej we wrześniu 2008 roku. Liczba miejsc jest ograniczona. Przyjmowanych jest wyłącznie 20 pierwszych zgłoszeń.